Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servici transport elevi
- Număr anunț
- DA21134750
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar Pentru Educatie Incluziva (CUI 14133783)
- Furnizor / câștigător
- INTER BUS SPEED SRL (CUI RO22764564)
- Cod CPV
- 60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 08:32
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 08:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.