Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii hoteliere perioada 06.08.2018-12 .08.2018

Număr anunț
DA20894254
Autoritate contractantă
COMUNA TAUT (PRIMARIA TAUT) (CUI 3518881)
Furnizor / câștigător
LECTOFORM TRAVEL SRL (CUI 32351409)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.324 RON
Valoare finală
4.324 RON
Data publicării
23.07.2018 18:53
Termen limită
28.07.2018 17:00
Data finalizării
28.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.