Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimanta laser color Phaser 6510DN, A4, 28/28ppm, 19/19ppm in DUPLEX 73802.22.08
- Număr anunț
- DA21135834
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.424 RON
- Valoare atribuită
- 1.424 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 09:30
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 11:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.424 RON
din 1.424 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro