Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET AFERENT ANUNT ADV1024472 ADV-1024472

Număr anunț
DA21133911
Autoritate contractantă
Ministerul Comunicatiilor si Societatii Informationale (CUI 4220947)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.164,89 RON
Valoare atribuită
20.164,89 RON
Data publicării
04.09.2018 17:02
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.164,89 RON

din 20.164,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.