Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER

Număr anunț
DA21126218
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit"Sfânta Ana"Craiova (CUI 17104790)
Furnizor / câștigător
FIDUCIA TRADING SRL (CUI RO5862554)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,86 RON
Valoare atribuită
342,86 RON
Data publicării
04.09.2018 10:23
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,86 RON

din 342,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.