Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cartus toner CB435A / CB436A / CE285A /CRG725 echivalent 100% new
- Număr anunț
- DA21112744
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630,60 RON
- Valoare finală
- 630,60 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 13:56
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 15:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.