Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 15,1% sub estimat
SSD Kingston de 120GB si 240GB
- Număr anunț
- DA21130157
- Autoritate contractantă
- Comuna SALCIOARA (CUI 4344236)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 30212000-8 · Hardware pentru minicomputere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.136 RON
- Valoare atribuită
- 964 RON 15,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2018 13:07
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
964 RON
din 1.136 RON estimat
15,1%
Adjudecat la 84,9% din estimat · economie 172 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.