Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator 12V 7Ah
- Număr anunț
- DA21137325
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Ploiesti (CUI RO6884453)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105,38 RON
- Valoare atribuită
- 105,38 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 10:34
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
105,38 RON
din 105,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro