Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACUMULATOR ROMBAT 12X95 AH PRE

Număr anunț
DA21133624
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO18269681)
Furnizor / câștigător
LAUST IMPEX SRL (CUI RO6466329)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
368,07 RON
Valoare atribuită
368,07 RON
Data publicării
04.09.2018 16:00
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

368,07 RON

din 368,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.