Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Acumulatori VRLA Sunlight AccuForce 12V 55Ah
- Număr anunț
- DA21132198
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
- Furnizor / câștigător
- SIF SISTEM SRL (CUI RO16368859)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.100 RON
- Valoare atribuită
- 17.100 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 14:38
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 15:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.100 RON
din 17.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro