Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baterie de Acumulatoare Auto 12V 180Ah CARANDA HEAVY DUTY,Baterie de Acumulatoare Auto 12V 200Ah CAR

Număr anunț
DA21137414
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
CARANDA BATERII SRL (CUI RO1560677)
Cod CPV
31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.865,14 RON
Valoare atribuită
1.865,14 RON
Data publicării
05.09.2018 10:39
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 16:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.865,14 RON

din 1.865,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.