Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hard Disk , HDD , extern 1 TB , 1TB , Maxtor M3 Portable 2.5", USB 3.0, USB 2.0 , STSHX-M101TCBM

Număr anunț
DA20895060
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL PENTRU IMIGRARI (CUI 22084517)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194 RON
Valoare finală
194 RON
Data publicării
24.07.2018 09:06
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
29.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.