Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lame microtom MX35 ULTRA

Număr anunț
DA21126047
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI RO29662316)
Cod CPV
42113172-0 · Lame (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.066 RON
Valoare finală
3.066 RON
Data publicării
04.09.2018 10:16
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.