Ofertă acceptată
Cumpărare directă
medicamente
- Număr anunț
- DA21139089
- Autoritate contractantă
- SPITALUL " N.N.SAVEANU " VIDRA (CUI 4447401)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 894,67 RON
- Valoare atribuită
- 894,67 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 11:49
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
894,67 RON
din 894,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro