Ofertă acceptată Cumpărare directă

MONITOR PHILIPS 243HD

Număr anunț
DA21135211
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Furnizor / câștigător
ELECTRO PRONTO SRL (CUI 8051344)
Cod CPV
32323000-3 · Monitoare video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579,90 RON
Valoare atribuită
579,90 RON
Data publicării
05.09.2018 08:58
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

579,90 RON

din 579,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.