Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILME RADIOLOGICE FUJIFILM DRY FILM DI-HL 20X25CM 150SH

Număr anunț
DA21133548
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
PHM COMSERV SRL (CUI RO21314065)
Cod CPV
32354110-3 · Filme pentru radiografii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.370 RON
Valoare atribuită
4.370 RON
Data publicării
04.09.2018 15:53
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.370 RON

din 4.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.