Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor LED IPS LG 21.5", Full HD, D-Sub, DVI, HDMI, Negru, 22MP58VQ-P
- Număr anunț
- DA21132433
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN CONSTANTA (CUI 7453157)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 32323000-3 · Monitoare video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 611,67 RON
- Valoare atribuită
- 611,67 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 14:49
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
611,67 RON
din 611,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro