Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PUNGA VOMA CU GRANULE CARE TRANSFORMA RAPID LICHIDUL IN GEL
- Număr anunț
- DA20926967
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- SCOP MEDICAL SRL (CUI 33850725)
- Cod CPV
- 33141610-9 · Pungi de recoltare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 322,50 RON
- Valoare atribuită
- 322,50 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 14:40
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 07:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
322,50 RON
din 322,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro