Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CONECTICA
- Număr anunț
- DA21120058
- Autoritate contractantă
- COMUNA BANEASA (CUI 5408818)
- Furnizor / câștigător
- 1A PLUS ALGORITM SRL (CUI RO27284664)
- Cod CPV
- 32581110-3 · Cablu de transmitere a datelor cu conductori electrici multipli (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124,36 RON
- Valoare atribuită
- 124,36 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 13:25
- Termen limită
- 08.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
124,36 RON
din 124,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro