Ofertă acceptată Cumpărare directă

SMC Cylinder CD85N25-10-B, 1.0 MPa

Număr anunț
DA20915584
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
ROMBELT TRADE SRL (CUI RO14038072)
Cod CPV
34312400-1 · Pistoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.022 RON
Valoare atribuită
1.022 RON
Data publicării
26.07.2018 11:23
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 08:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.022 RON

din 1.022 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.