Ofertă acceptată Cumpărare directă

Orink OR-CF283A Toner, Orink OR-CF226X Toner, Orink OR-MLT-D111S

Număr anunț
DA20923507
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Alimentare cu Apă și Canalizare Sângeorgiu de Pădure (CUI RO39118070)
Furnizor / câștigător
ANDONET TOTAL SRL (CUI ro15771488)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
341,18 RON
Valoare atribuită
341,18 RON
Data publicării
27.07.2018 10:51
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

341,18 RON

din 341,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.