Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Film scurt de promovare a unor obiective din Judetul Harghita
- Număr anunț
- DA20926652
- Autoritate contractantă
- Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara Harghita (CUI 26677010)
- Furnizor / câștigător
- MARK-HOUSE SRL (CUI RO529851)
- Cod CPV
- 92111250-9 · Productie de filme de informare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.939,14 RON
- Valoare atribuită
- 1.939,14 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 14:04
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.939,14 RON
din 1.939,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro