Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CONFORM DESCRIERE

Număr anunț
DA20926415
Autoritate contractantă
Consiliul Economic si Social (CUI 10464660)
Furnizor / câștigător
AAA BIROTICA SRL (CUI RO15777588)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.550 RON
Valoare atribuită
4.550 RON
Data publicării
27.07.2018 13:47
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.550 RON

din 4.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.