Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asfaltare - plombare drumuri in zona metropolitana Oradea.

Număr anunț
DA20898732
Autoritate contractantă
COMUNA CETARIU (CUI 4390518)
Furnizor / câștigător
DRUMURI BIHOR SA (CUI RO10980670)
Cod CPV
45233200-1 · Diverse lucrari de imbracare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.364,80 RON
Valoare atribuită
7.364,80 RON
Data publicării
24.07.2018 12:10
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.364,80 RON

din 7.364,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.