Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale

Număr anunț
DA20921858
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT " ELEFANTELUL CURIOS" SIBIU (CUI 4405953)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44111200-3 · Ciment (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123,65 RON
Valoare atribuită
123,65 RON
Data publicării
27.07.2018 09:16
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123,65 RON

din 123,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.