Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE DE BIROU GUGUIANU

Număr anunț
DA20917286
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "MARCEL GUGUIANU (CUI 4627348)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.856,32 RON
Valoare atribuită
3.856,32 RON
Data publicării
26.07.2018 12:53
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.856,32 RON

din 3.856,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.