Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE CONFORM ANUNT NR. ADV1026255
- Număr anunț
- DA20928222
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.735 RON
- Valoare atribuită
- 5.735 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 08:54
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.735 RON
din 5.735 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro