Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rabilitare GRUP SANITAR Craiesti -com.Stanisesti-faza DTAC

Număr anunț
DA20920871
Autoritate contractantă
COMUNA STANISESTI (CUI 4670216)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION ART SYSTEM S.R.L. (CUI 39007098)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
26.07.2018 18:50
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.