Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,3% sub estimat
Reparatii la Scoala Geoagiu de Sus , reparatii acoperis si finisaje interioare
- Număr anunț
- DA20920082
- Autoritate contractantă
- COMUNA STREMT (CUI 4562184)
- Furnizor / câștigător
- DAVION INTEGRAM SRL (CUI 36241409)
- Cod CPV
- 45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.000 RON
- Valoare atribuită
- 85.224,97 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 26.07.2018 15:29
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 09:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
85.224,97 RON
din 90.000 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 4.775,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.