Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 11,5% sub estimat
INTOCMIRE DOCUMENTATIE TOPOGRAFICA PENTRU AVIZARE PUG COMUNA LEORDA
- Număr anunț
- DA20921883
- Autoritate contractantă
- COMUNA LEORDA-JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372130)
- Furnizor / câștigător
- TOP-PROIECT SRL (CUI RO6798131)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.600 RON
- Valoare atribuită
- 8.500 RON 11,5% sub estimat
- Data publicării
- 27.07.2018 09:18
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 09:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.500 RON
din 9.600 RON estimat
11,5%
Adjudecat la 88,5% din estimat · economie 1.100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.