Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare unitate DRUM (cilindru) si toner Canon 2016j

Număr anunț
DA20925538
Autoritate contractantă
R.A. "Administratia Zonei Libere Curtici - Arad" (CUI RO11961641)
Furnizor / câștigător
A.M.CENTER SRL (CUI RO12833179)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,24 RON
Valoare atribuită
630,24 RON
Data publicării
27.07.2018 12:51
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,24 RON

din 630,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.