Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 80G 500 COLI BRILLIANT
- Număr anunț
- DA20923957
- Autoritate contractantă
- Spitalul MUnicipal "Anton Cincu" Tecuci (CUI 4322270)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 186,60 RON
- Valoare atribuită
- 186,60 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 11:18
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 09:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
186,60 RON
din 186,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro