Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Capsula microfiltranta SI Filtru de 1 micron, 5 microni, 10 microni,
- Număr anunț
- DA20928693
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.728 RON
- Valoare atribuită
- 13.728 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 09:25
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.728 RON
din 13.728 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro