Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANANE FIRST PRICE KG, CEAPA GALBENA, VARZA NOUA, USTUROI, NECTARINE, DOVLECEI RO, 100G BUCEGI PATE

Număr anunț
DA20928889
Autoritate contractantă
Centrul de Ingrijire si Asistenta pentru Persoane Adulte cu Handicap Mislea (CUI 2845281)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
03222111-4 · Banane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
829,91 RON
Valoare atribuită
829,91 RON
Data publicării
30.07.2018 09:38
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

829,91 RON

din 829,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.