Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUTOCUT 25-2 FS80,120,

Număr anunț
DA20928427
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55,46 RON
Valoare atribuită
55,46 RON
Data publicării
30.07.2018 09:08
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55,46 RON

din 55,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.