Ofertă refuzată Cumpărare directă

LEMN DE FOC ESENTA TARE

Număr anunț
DA20836632
Autoritate contractantă
Comuna Ciocarlia (CUI 4231695)
Furnizor / câștigător
DAFIREAL S.R.L. (CUI 33078880)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare finală
9.000 RON
Data publicării
13.07.2018 09:14
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 16:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.