Ofertă acceptată
Cumpărare directă
vata medicala 200 gr / 100 gr / LIVRARE 24 H - TIP BUMBAC 100%
- Număr anunț
- DA20930122
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33141115-9 · Vata medicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 358 RON
- Valoare atribuită
- 358 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 10:48
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 18:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
358 RON
din 358 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro