Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cosit vegetaţie spontanã de pe domeniul public şi privat

Număr anunț
DA20929805
Autoritate contractantă
COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 2843647)
Furnizor / câștigător
ILIE I. MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 36420773)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.727,50 RON
Valoare atribuită
5.727,50 RON
Data publicării
30.07.2018 10:31
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.727,50 RON

din 5.727,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.