Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLUTIE ETALON pH 6 NIST,SOLUTIE ETALON pH 4 NIST,SOLUTIE ETALON pH 7

Număr anunț
DA21135825
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Hunedoara (CUI 4371117)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
367 RON
Valoare atribuită
367 RON
Data publicării
05.09.2018 09:29
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

367 RON

din 367 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.