Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale sanitare

Număr anunț
DA20929147
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CISNADIE (CUI 4406100)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
Cod CPV
33141113-4 · Bandaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
956 RON
Valoare atribuită
956 RON
Data publicării
30.07.2018 09:56
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

956 RON

din 956 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.