Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 12,8% sub estimat
BACT ALERT SN ANAEROBIC STANDARD
- Număr anunț
- DA21132849
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA IALOMITA (CUI 4365247)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.046 RON 12,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2018 15:09
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 15:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.046 RON
din 1.200 RON estimat
12,8%
Adjudecat la 87,2% din estimat · economie 154 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.