Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BX255 Fir polidioxanona 3/0 L=75cm ac 26,2mm rotund
- Număr anunț
- DA20925635
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- BIOSENS MEDICA SRL (CUI RO23110363)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,92 RON
- Valoare atribuită
- 211,92 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 12:56
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
211,92 RON
din 211,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro