Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rollup 0.8m x 2 m

Număr anunț
DA20933689
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE ACVATICA, PESCUIT SI ACVACULTURA GALATI (CUI RO1640830)
Furnizor / câștigător
PROSIM MEDIA & PUBLICITY SRL (CUI 32121647)
Cod CPV
31523200-0 · Panouri cu mesaje permanente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714 RON
Valoare atribuită
714 RON
Data publicării
30.07.2018 13:58
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 16:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714 RON

din 714 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.