Ofertă acceptată Cumpărare directă

VENOFER 20MG/ML

Număr anunț
DA21118298
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BOLINTIN VALE (CUI 4352689)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33621300-2 · Preparate impotriva anemiei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
716,88 RON
Valoare atribuită
716,88 RON
Data publicării
03.09.2018 11:59
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

716,88 RON

din 716,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.