Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sisteme jaluzele verticale

Număr anunț
DA20921311
Autoritate contractantă
Comuna Birchis (CUI 3519127)
Furnizor / câștigător
EXECUTIVE OFFICE SOLUTIONS SRL (CUI RO16194922)
Cod CPV
39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.136,13 RON
Valoare atribuită
8.136,13 RON
Data publicării
27.07.2018 08:33
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.136,13 RON

din 8.136,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.