Ofertă acceptată Cumpărare directă

FRANZELA ALBA FELIATA 500G

Număr anunț
DA20920955
Autoritate contractantă
GRADINITA LUMEA PRICHINDEILOR (CUI 18004650)
Furnizor / câștigător
VADPAN S.R.L. (CUI RO12527455)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248,90 RON
Valoare atribuită
248,90 RON
Data publicării
27.07.2018 06:27
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248,90 RON

din 248,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.