Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapun lichid 5 litri

Număr anunț
DA21129646
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
CRIANCEZ SRL (CUI RO27589880)
Cod CPV
33741100-7 · Produse de curatare a mainilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,20 RON
Valoare atribuită
133,20 RON
Data publicării
04.09.2018 12:46
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,20 RON

din 133,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.