Acasă · Licitații
· Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie igienica mini jumbo, alba , 2straturi ,12/set
- Număr anunț
- DA21128031
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE CULTURA "AUGUSTIN BENA" ALBA (CUI 22474900)
- Furnizor / câștigător
- CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
- Cod CPV
- 33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 328 RON
- Valoare atribuită
- 328 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 11:36
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
328 RON
din 328 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro