Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet furnizare apa plata dozator Primarie, scoala si club sportiv Tunari
- Număr anunț
- DA20918256
- Autoritate contractantă
- UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
- Furnizor / câștigător
- AQUA DALY S.R.L. (CUI 39253351)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.920 RON
- Valoare atribuită
- 43.920 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 13:49
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
43.920 RON
din 43.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro