Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPE 225/75/16C TAURUS necesare pentru Microbuzul Scolar

Număr anunț
DA21139981
Autoritate contractantă
COMUNA SAULESTI (CUI 4898746)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
640,34 RON
Valoare atribuită
640,34 RON
Data publicării
05.09.2018 12:27
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

640,34 RON

din 640,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.